Uroloģija

Urologs ir speciālists, kas sievietēm un vīriešiem diagnosticē un ārstē urīnceļu, tostarp nieru, urīnpūšļa un urīnizvadkanāla, slimības. Uroloģija ietver arī vīriešu dzimumorgānu sistēmas slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi.

Kad nepieciešams vērsties pie urologa?

Urologs specializējas urīnceļu slimību diagnostikā un ārstēšanā gan sievietēm, gan vīriešiem. Pie urologa jāvēršas šādu simptomu gadījumā:

Urologa kompetencē ir arī vīriešu dzimumorgānu sistēmas slimību, tajā skaitā seksuāli transmisīvo infekciju, diagnostika, ārstēšana un profilakse. Vīriešiem pie urologa nepieciešams vērsties šādu simptomu gadījumā:                      

Kā notiek urologa konsultācija?

Vizītes sākumā urologs iztaujā pacientu par simptomiem, slimību vēsturi, iepriekš veiktajiem izmeklējumiem un lietotajiem medikamentiem. Balstoties uz pacienta sūdzībām, urologs veic fizisku izmeklēšanu, tostarp iztaustīšanu un vizuālu apskati. Lai precīzētu diagnozi, ārsts var veikt papildu analīzes.

Veselības apdrošināšanas atlīdzības saņemšanas kārtība

1. Pakalpojuma saņemšana

Saņem medicīnisko pakalpojumu Baltijas Ķirurģijas centrā

2. Norēķināšanās par pakalpojumu

Norēķinies par pakalpojumu ar saviem līdzekļiem

3. Pieteikuma iesniegšana

Iesniedz atlīdzības pieteikumu apdrošinātājam, pievienojot pakalpojuma čeku

4. Atlīdzības saņemšana

Saņem atlīdzību uz savu bankas kontu

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Pierakstieties konsultācijai vai operācijai pie Baltijas Ķirurģijas centra speciālistiem, izvēloties sev ērtāko pieejamo laiku.