Ādas vai zemādas veidojumu ekscīzija (operāciju zālē)

Procedūras norise ir atkarīga no veidojuma dabas, izmēra un novietojuma. To visbiežāk veic vietējā anestēzijā. Procedūra parasti aizņem mazāk nekā stundu, un tās laikā tiek veikti nelieli iegriezieni, ko ķirurgs noslēdz ar kosmētiskajām šuvēm.

Kā sagatavoties procedūrai?

Pierakstoties procedūrai, ārsts izstāstīs, kā tai sagatavoties, un atbildēs uz visiem jautājumiem. Jūs izjautās par saslimšanām un alerģijām, lietotajiem medikamentiem un iepriekšējām operācijām.

Atlabšanas periods pēc procedūras

Pēc procedūras visbiežāk uzreiz var doties mājās. Atlabšanas periods ir atkarīgs no procedūras norises un veidojuma lieluma un lokalizācijas. Atveseļošanās parasti ir ātra, un bez komplikācijām, ar minimālu sāpju sajūtu vai bez tās. Par gaidāmo atveseļošanās procesu mūsu ķirurgs jums izstāstīs konsultācijas laikā.

Visbiežāk ir iespējams atgriezties ikdienas režīmā dažu dienu laikā. Precīzus norādījumus par jums individuāli piemēroto atlabšanas režīmu un fizisko aktivitāšu ierobežojumiem sniegs mūsu ķirurgs.

Veselības apdrošināšanas atlīdzības saņemšanas kārtība

1. Pakalpojuma saņemšana

Saņem medicīnisko pakalpojumu Baltijas Ķirurģijas centrā

2. Norēķināšanās par pakalpojumu

Norēķinies par pakalpojumu ar saviem līdzekļiem

3. Pieteikuma iesniegšana

Iesniedz atlīdzības pieteikumu apdrošinātājam, pievienojot pakalpojuma čeku

4. Atlīdzības saņemšana

Saņem atlīdzību uz savu bankas kontu

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Pierakstieties konsultācijai vai operācijai pie Baltijas Ķirurģijas centra speciālistiem, izvēloties sev ērtāko pieejamo laiku.