Astes kaula epitēlija eju ekscīzija

Astes kaula epitālo eju operāciju veic astes kaula fistulas jeb pilonidālā sinusa (Sinus pilonidalis) gadījumā. Tā ir slimība, kam raksturīgs hronisks iekaisums, cistas un zemādas epiteliālās ejas astes kaula rajonā. Operācijas laikā tiek izņemtas cistas un/vai epiteliālās ejas, atvieglojot slimības simptomus.

Pēcoperācijas periods

Pēcoperācijas periods ir atkarīgs no operācijas norises un vispārējā veselības stāvokļa. Par gaidāmo atveseļošanās procesu mūsu ķirurgs jums izstāstīs konsultācijas laikā. Visbiežāk pēc operācijas ir iespējams doties mājās, taču ārsts var ieteikt pavadīt 1-2 dienas stacionārā. Jau pirmajā pēcoperācijas dienā jūs drīkstēsiet celties kājās un staigāt patstāvīgi.

Pēc operācijas ieteicams ievērot 2 nedēļu miera režīmu. Pēc operācijas 4 nedēļas jāizvairās no iešanas pirtī un vannā. Šajā laika periodā nedrīkst veikt intensīvus fiziskos vingrinājumus un celt smagumus, kas lielāki par 5 kg.

Kā sagatavoties operācijai?

Pierakstoties operācijai, ārsts izstāstīs, kā tai sagatavoties, un atbildēs uz visiem jautājumiem. Pirms operācijas jums var būt nepieciešama anesteziologa konsultācija un vairāki izmeklējumi, piemēram, asins analīzes, plaušu rentgens un elektrokardiogramma. Konkrētos izmeklējumus jums nozīmēs mūsu ķirurgs konsultācijas laikā.

Veselības apdrošināšanas atlīdzības saņemšanas kārtība

1. Pakalpojuma saņemšana

Saņem medicīnisko pakalpojumu Baltijas Ķirurģijas centrā

2. Norēķināšanās par pakalpojumu

Norēķinies par pakalpojumu ar saviem līdzekļiem

3. Pieteikuma iesniegšana

Iesniedz atlīdzības pieteikumu apdrošinātājam, pievienojot pakalpojuma čeku

4. Atlīdzības saņemšana

Saņem atlīdzību uz savu bankas kontu

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Pierakstieties konsultācijai vai operācijai pie Baltijas Ķirurģijas centra speciālistiem, izvēloties sev ērtāko pieejamo laiku.