Esam uzsākuši darbu

13.05.2024.

Plaša spektra ķirurģijas klīnika “Baltijas Ķirurģijas centrs”, kas īpaši specializējas mazā iegurņa slimību ārstēšanā, ir uzsākusi darbu. Mūsu komandā ir augsti kvalificēti speciālisti, tostarp medicīnas zinātņu doktori un profesori. Klīniku vada profesors, ķirurgs un proktologs Andris Gardovskis.

Pacienti konsultācijas var saņemt Rīgā, Gardenes ielā 13 (Āgenskalns), bet operācijas tiek veiktas Jūrmalas slimnīcas telpās (Vienības prospekts 19/21).

“Pacienta galvenais uzdevums ir nekautrēties veselības sūdzību gadījumā vērsties pie speciālista. Par visu pārējo mēs parūpēsimies,” aicina A.Gardovskis.

Klīnikas galvenā vērtība ir augstas kvalitātes ķirurģija. Šeit ātri un par pieņemamām cenām ir iespējams atrisināt delikātas problēmas ķirurģijā, proktoloģijā un uroloģijā, un saņemt ārstēšanas iespējas krūts slimībām. Klīnikas speciālistu prioritāte ir pacienta labsajūtas nodrošināšana visa ārstēšanas procesa garumā.

“Baltijas Ķirurģijas centrā” strādā augsti kvalificēti ķirurgi /proktologi: Andris Gardovskis, Andrejs Brikuns, Sergejs Šapovalovs, Jānis Gardovskis un Inese Fišere. Pacientus konsultē pieredzējuši urologi Pēteris Vaganovs un Oskars Jakušenoks, kā arī ķirurģe Jeļena Pogodina un krūts ķirurgs Pēteris Loža. Plānots klīnikai piesaistīt arī citus ārstus. Pacienti tiek ātri un rūpīgi izmeklēti un ārstēti, izmantojot modernu aprīkojumu.

“Baltijas Ķirurģijas centrs” – klīnika Jūsu labsajūtai!