Aicinām ģimenes ārstus piedalīties klīnikas “Baltijas Ķirurģijas centrs” semināros

05.06.2024.

Jaunā plaša spektra ķirurģijas klīnika “Baltijas Ķirurģijas centrs” aicina ģimenes ārstus piedalīties semināros, kuros speciālisti dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi. Dalība semināros ļaus ģimenes ārstiem saņemt arī tālākizglītības punktus (TIP). Plānots, ka semināri par novitātēm ķirurģijā, proktoloģijā un uroloģijā notiks vismaz vienu reizi mēnesī.

“Ģimenes ārsti ir vistuvāk pacientiem, tāpēc kopējā sadarbība ir ļoti svarīga. Mūsu klīnikas komandā ir augsti kvalificēti speciālisti, tostarp medicīnas zinātņu doktori un profesori, kuri ir gatavi dalīties ar savām zināšanām un pieredzi, lai palīdzētu atrisināt delikātās problēmas, kas rodas pacientiem. Diemžēl mūsdienās dažādas ķirurģiskās, proktoloģiskās un uroloģiskās saslimšanas iet plašumā,” uzsver klīnikas vadītājs, profesors, ķirurgs un proktologs Andris Gardovskis.

Klīnikas “Baltijas Ķirurģijas centrs” galvenā vērtība ir augstas kvalitātes ķirurģija. Tās prioritātes ir pacientu drošība, individuāla pieeja un kvalitātes nodrošināšana visa ārstēšanas procesa garumā. Šeit pacienti tiek ātri un rūpīgi izmeklēti un ārstēti, izmantojot modernu aprīkojumu.

“Baltijas Ķirurģijas centra” speciālisti pacientus konsultē Rīgā, Gardenes ielā 13 (Āgenskalns), bet operācijas veic Jūrmalas slimnīcas telpās (Vienības prospekts 19/21).

Klīnikas pārstāvji jau ir veikuši  ģimenes ārstu aptauju par to, kādas tēmas viņus interesē. Jau saņemtās atbildes liecina, ka patlaban ģimenes ārsti vēlas vairāk uzzināt par dažādiem izmeklējumu veidiem proktoloģijā, par kolorektālā vēža diagnostiku un ārstēšanu un par resnās un taisnās zarna slimībām un to ārstēšanas iespējām. Aicinām  ģimenes ārstus, kuri vēl nav aizpildījuši anketu, sūtīt pieteikumu mums uz e-pastu!

“Baltijas Ķirurģijas centrs” ir klīnika Jūsu labsajūtai!